Ta strona korzysta z cookies OK zobacz więcej

 
Hurtownia DRACO to importer okularów przeciwsłonecznych i polaryzacyjnych
 

język

 | 

language

 | 

language

 | 

idioma

 | 

lingua

 | 

langue

 | 

мову

 | 

язык

 | 
baner
O firmie aktualizacja:  2018-03-21

Hurtownia okularów DRACO zajmuje się importem, dystrybucją i sprzedażą hurtową okularów przeciwsłonecznych, okularów polaryzacyjnych, okularów korekcyjnych i oprawek.

Firma nasza sprzedażą okularów przeciwsłonecznych zajmuje się od 1999 r. Zdobyte w tym czasie doświadczenie powoduje, iż posiadamy w swojej ofercie najlepsze marki i kolekcje. Nasza oferta to min. takie marki jak Lozano, Draco, Vinci, Roberto Marco, Vermari, Eternal, Polarized. Są to produkty o bardzo atrakcyjnym wzornictwie i wysokiej jakości. Produkty nasze wykonane są precyzyjnie z najlepszych komponentów z należytą starannością. Materiały użyte do produkcji gwarantują niezawodność.

Marki klasy premium wyposażone są  w soczewki pięciowarstwowe utwardzane o gr. 1,1mm odporne na zarysowania. Posiadają również powłokę antyalergiczną. Do ich produkcji użyto min. takich materiałów jak aluminium, policarbon, grilamid. Zaprojektowano je do stosowania w różnych warunkach atmosferycznych. Na okulary klasy premium udzielamy 2 lata gwarancji.
Wyjątkiem są okulary marki Lozano z gwarancją 5 lat.

Wszystkie okulary posiadają filtry UVA, UVB i UVC oraz spełniają normy europejskie CE. Posiadamy wiele rodzajów stojaków ekspozycyjnych. Jesteśmy także producentem kompletnych stoisk typu wyspa na pasaże do galerii handlowych.

Zaopatrujemy sklepy, stoiska, hurtownie i zakłady optyczne.
Zasięg naszej firmy obejmuje całą Polskę i takie miasta jak: Rzeszów, Kraków, Lublin, Zamość, Radom, Kielce,
Warszawa, Łódź, Częstochowa, Katowice, Tychy, Wrocław, Gdynia, Sopot, Pozn
ań, Bydgoszcz,
Toruń, Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin, Białystok.
Nasi przedstawiciele służą fachową pomocą i doradztwem.
Towar dostarczamy własnym transportem lub wysyłkowo. Firmom zaczynającym w branży oferujemy kompleksową pomoc w rozpoczęciu i realizacji przedsięwzięcia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 


 

 
 
O nas
Informacje
projekt i realizacja: BigCom
aktualizacja:  2018-08-13 16:24